Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wygrana i porażka młodych siatkarzy w memoriale

W Olsztynie ruszył VI Memoriał Mieczysława Doroszuka – jeden z najbardziej prestiżowych turniejów towarzyskich w juniorskiej siatkówce. Ze zmiennym szczęściem zaprezentowały się dwa zespoły z Warmii i Mazur, które zagrały do tej pory po dwa mecze.

W rozegranych do tej pory meczach Reprezentacja Województwa pokonała Jokera Piła 3:1 i przegrała 1:3 z MDKiem Warszawa. Natomiast AZS UWM ograł MDK Warszawa 3:1 i przegrał 2:3 z Resovią Rzeszów.

Trener Akademików – Sergiusz Salski nie ukrywa, że to impreza, w której ważne jest zgrywanie drużyny na decydujące mecze mistrzostw polski 19-latków, w których siatkarze z Olsztyna chcą powalczyć o medale. Dla nas cotygodniową przymiarką do mistrzostw jest Młoda Liga, w której gramy z rówieśnikami i trochę starszymi chłopakami. Gra w finałach mistrzostw jest naszym celem. Jeśli go nie zrealizujemy, to będziemy mówić o porażce – skomentował trener.

Kolejne mecze młodych siatkarzy można zobaczyć już dziś w hali przy ulicy Głowackiego w Olsztynie.

 

(mswin/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, memoriał, AZS UWM, doroszuka, sergiusz salski, resovia, mdk warszawa
W Pucharze Polski Indykpol AZS zmierzy się z Asseco Resovią

Siatkarze występującego w Pluslidze Indykpolu AZS Olsztyn poznali rywala w 1/8 finału Pucharu Polski. Podopieczni trenera Andrei Gardiniego zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Spotkanie z...

Zamknij
RadioOlsztynTV