Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Włamali się do szkoły, bo chcieli… „powspominać stare czasy”. Policja zatrzymała dwóch nastolatków

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Elbląscy policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy włamali się do swojej byłej szkoły, bo chcieli „powspominać stare czasy”.

Szczegóły zna komisarz Krzysztof Nowacki z elbląskiej policji:

Gdy policjanci przyjechali do domu 15-latka, ten przepytany w obecności rodziców powiedział, że nie pamięta szczegółów z poprzedniego dnia, bo był pijany. Policjanci dotarli również do jego 18-letniego kolegi, który powiedział, że co prawda włamali się do szkoły, ale tylko po to, by wypić tam alkohol i powspominać stare czasy. Policjanci odzyskali już skradziony sprzęt.

00:00 / 00:00

A te przedmioty to piłka do gry, deskorolka i paletki do ping ponga. 18-latkowi grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast 15-latkiem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, policja, szkoła, alkohol, włamanie
Olsztyński sąd uniewinnił prezes RIO od zarzutu przekroczenia uprawnień, przywłaszczenia pieniędzy i poświadczenia nieprawdy

Prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie nie przekroczyła uprawnień orzekł Sąd Rejonowy w Olsztynie. Sąd Rejonowy uniewinnił Iwonę B.-B. oskarżoną m.in. o niedopełnienie obowiązków i przekroczenie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV