Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Więcej patroli na drogach. Policja rozpoczyna akcję Znicz

Fot. KWP Olsztyn

Ten rok jest szczególny – podkreśla policja, która dziś zaczyna doroczną akcję Znicz. W Elblągu w okolicach cmentarzy i na samych nekropoliach będzie każdego dnia kilkudziesięciu policjantów.

Na drogach w mieście i powiecie elbląskim spotkamy więcej patroli policji drogowej. W wielu miejscach już teraz wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Policja pilnuje naszego bezpieczeństwa, a my mamy obowiązek stosować się do przepisów, także tych związanych z przestrzeganiem zasad sanitarnych. Musimy nosić maseczki i zachować dystans, a wizyty na cmentarzach rozłożyć na kilka dni – podkreśla komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy elbląskiej Komendy Miejskiej Policji.

Policja apeluje o rozwagę i dużą ostrożność na drogach. Prosi też o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy, którzy kierują ruchem.

Już od dziś do końca akcji Znicz czyli do 2 listopada elbląską policję wspierać będzie Straż Miejska i Żandarmeria Wojskowa.

Posłuchaj relacji Miry Stankiewicz

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w akcja Znicz, Krzysztof Nowacki, 1 listopada
Pierwsze osoby w Elblągu ukarane mandatami za ignorowanie obostrzeń sanitarnych

Dziś pierwszy dzień od kiedy obowiązują dodatkowe obostrzenia związane z coraz większą liczbą osób chorych na Covid-19. W Elblągu patrole policji przez cały dzień sprawdzają czy...

Zamknij
RadioOlsztynTV