Warmiacy z Pucharem Burmistrza Korsz
Warmia Energa Olsztyn wygrała turniej piłkarzy ręcznych o Puchar Burmistrza Korsz.
Podopieczni Jarosława Knopika pokonali w półfinale Szczypiorniaka Olsztyn 29:22, a w finale byli lepsi od AZS-u UW Warszawa wygrywając 24:22. Drugoligowy jedynak, w meczu o trzecie miejsce uległ Jurandowi Ciechanów 26:29.
Wynik nie był najważniejszy, liczyło się granie z lepszymi – powiedział trener Szczypiorniaka – Konstanty Targoński.
Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski


![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=130&h=80&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




















