Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W wypadku pod Wozławkami zginęły dwie osoby

Policjanci z Bartoszyc i Bisztynka ustalają okoliczności wypadku, w wyniku którego, w szpitalu zmarła 33-letnia kobieta, kierująca oplem corsą.

Wstępnie ustalili, że przyczyną wypadku, do którego doszło nad ranem koło Wozławek w gminie Bisztynek były alkohol i niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. 33–letnia kobieta kierująca oplem na zakręcie zjechała na przeciwny pas ruchu, otarła się o drzewo, przewróciła znak drogowy, po czym samochód dachował na polu.

Z wypadku cało wyszli pasażerowie, 26–letnia kobieta i o dwa lata starszy mężczyzna. 33–latka zmarła w szpitalu. Policjanci zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym, zebrali ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności wypadku. Od całej trójki pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu.

Pasażerowie twierdzili, że przez całą noc, razem z kierującą bawili się na imprezie w Bisztynku. Nad ranem postanowili pojechać do Bartoszyc. Faktyczna wersja wydarzeń zostanie jednak ustalona przez policjantów i prokuratora w prowadzonym w tej sprawie śledztwie. (kwp/jgol/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, wypadek, Bartoszyce, Slider, Bisztynek, tragedia
Mieli dużo szczęścia

O dużym szczęściu może mówić pięcioro turystów, którzy wybrali się na przejażdżkę łódką po jeziorze Wulpińskim niedaleko Olsztyna. Z nieustalonych jeszcze przyczyn łódka przewróciła się i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV