Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

UWM i Meble Elbląg wśród najlepszych pracodawców magazynu Forbes

Zatrudniający około 3 tysięcy pracowników Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie bardzo wysoko w rankingu Najlepszych Pracodawców w Polsce magazynu Forbes.

W branży „Szkolnictwo i badania naukowe” olsztyńska uczelnia zajęła drugie miejsce. Pierwsze – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podstawą oceny były odpowiedzi udzielone w internetowym kwestionariuszu przez pracowników. Oceniali oni m.in. styl pracy, otwartość firm na różnorodność zatrudnianych ludzi czy sposób, w jaki realizowane są pracownicze benefity i wynagrodzenia.

W ogólnym rankingu pracodawców na 26. miejscu została sklasyfikowana firma Meble Wójcik z Elbląga. UWM zajął natomiast 47. miejsce.

Ranking prezentuje 300 najlepszych pracodawców w zestawieniu ogólnym oraz z podziałem na 25 branż. Oceniano około 2 tysięcy firm i instytucji zatrudniających co najmniej 250 pracowników.

Autor: W. Chromy za UM Olsztyn
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w Elbląg, Olsztyn, Polska, Meble Wójcik, Forbes, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Święto Muzyki w Olsztynie. Turyści i mieszkańcy wspólnie zaśpiewali

„Olsztyn kocham, moją małą Amerykę". Tłumy turystów i mieszkańców stolicy regionu wraz z zespołem Czerwony Tulipan zaśpiewały tę piosenkę na rynku Starego Miasta. Było to jedno...

Zamknij
RadioOlsztynTV