Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trener Lewandowski o specyfice amp futbol

Piotr Świniarski i Jakub Lewandowski – trener mentalnego AMP futbolowej Kadry Polski.

Kibice mówią o nich: gladiatorzy, niezniszczalni. Oni – mimo przeciwności losu, robią to, co kochają najbardziej, czyli grają w piłkę. Mowa o amp futbolistach, którzy z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

Na Warmii i Mazurach co prawda nie mamy drużyny amp futbolowej, ale jest doskonała okazja, żeby poznać grupę, która reprezentuje nasz kraj w międzynarodowych rozgrywkach od środka.

Amp futbolowa reprezentacja Polski zajęła wysokie – siódme miejsce w mistrzostwach świata 2 lata temu, a rok temu wygrała prestiżowy puchar – AMP Futbol Cup. W przyszłym roku natomiast biało-czerwoni będą gospodarzem mistrzostw Europy, które odbędą się w Krakowie.

W Olsztynie Piotr Świniarski spotkał się z Jakubem Lewandowskim – trenerem mentalnym amp futbolowej kadry Polski, który podkreśla, że reprezentanci naszego kraju mogą stanowić przykład dla wielu ludzi.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piotr Świniarski, Jakub Lewandowski
Bliższe spotkania – 04.10.2019 r.

O AMP Futbol z gościem Bliższych spotkań rozmawiały Agnieszka Lipczyńska i Małgorzata Sadowska.  „Sukces zaczyna się w głowie, a nie w nogach”. Nie mają jednej kończyny...

Zamknij
RadioOlsztynTV