Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Trener Jeziorowców podsumowuje udany sezon futbolistów amerykańskich

AZS UWM Olsztyn Lakers. Fot. K. Piasecka

To był sezon pełen wzlotów i upadków, zakończony ostatecznym triumfem w lidze – zgodnie podkreślają włodarze, trenerzy i zawodnicy zespołu futbolu amerykańskiego – AZS UWM Olsztyn Lakers.

Tydzień temu „Jeziorowcy” triumfowali w rozgrywkach PFL-2, a sternicy klubu już przygotowują się organizacyjnie na przyszły sezon. Sezon podsumował szkoleniowiec olsztyńskiego zespołu – Matthew Kershey.

00:00 / 00:00

To był długi sezon, pełen pechowych sytuacji, kontuzji i innych rzeczy od nas niezależnych. Złote medale rozgrywek to fantastyczna chwila dla zespołu. Miasto powinno być dumne, że ma taką drużynę. Czy zostanę na przyszły sezon? Są tu przepiękne okoliczności przyrody, mamy świetną drużynę i fantastycznych kibiców. Zostać tutaj to moje marzenie. Moim celem było zaszczepienie miłości do futbolu amerykańskiego w Polsce. Jak patrzę na twarze swoich zawodników – myślę, że mi się to udaje i chcę dalej to robić!

Autor: P. Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rugby, Piotr Świniarski, AZS UWM Olsztyn Lakers
Mniej kontuzji i efektowne zagrania. Za nami kolejny turniej rugby na plaży

Zwycięstwem Bestii Rugby Kraków wśród pań oraz Posnanii Poznań wśród panów zakończyła się siódma edycja turnieju w plażowym rugby - Ukiel Rugby Beach Cup. Najważniejsza była...

Zamknij
RadioOlsztynTV