Szpital miejski w Elblągu przywraca operacje i zabiegi
Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu powoli wraca do normalnej pracy. Od dziś oddziały działające w dawnym szpitalu wojskowym, czyli przy ul. Komeńskiego zaczęły przyjmować pacjentów.
To odziały zabiegowe i rehabilitacyjne, interna, okulistyka i otolaryngologia – informuje Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka placówki.
Przywrócony został także OIOM. Wszyscy pacjenci planowi są sukcesywnie powiadamiani o terminach, zabiegi pilne są wykonywane jak poprzednio.
Druga część szpitala miejskiego przy ulicy Żeromskiego nadal zajmuje się chorymi na COVID-19. Teraz jest tam 18 pacjentów, w tym dwóch pod respiratorami. W części zakaźnej pozostaje do dyspozycji 66 łóżek.
Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Chmielewska


















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





