DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Szczypiorniści Warmii wygrali z MKS-em Grudziądz i przybliżyli się do baraży o Superligę!

Po niezwykle zaciętym spotkaniu Warmia Energa Olsztyn wygrała w Uranii z MKS-em Grudziądz 29:27. Zwycięstwo znacznie przybliżyło Warmiaków do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli grupy A I ligi piłki ręcznej!

Zobacz spotkanie!

Osiem bramek zdobył dziś skrzydłowy Warmiaków – Adam Konkel.

00:00 / 00:00

W bramce MKS-u zaprezentował się 51-letni (!) Adam Wolański, który w latach 2006-2010 reprezentował barwy Warmii Traveland Olsztyn.

Do końca sezonu pozostały dwie kolejki. MKS Grudziądz zagra na wyjazdach: w Gdańsku z SMS-em ZPRP i w Elblągu z KPR-em. Warmii Energa pozostał do rozegrania tylko jeden mecz, ponieważ olsztynianie w połowie marca, wykorzystując przerwę w rozgrywkach zagrali awansem spotkanie z ostatniej kolejki – z Tytanami Wejherowo, które wygrali po rzutach karnych.
………………………………………

Warmia Energa Olsztyn – MKS Grudziądz 29:27 (11:11)
Warmia Energa Olsztyn: Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Cezary Kaczmarczyk, Marek Starzec, Damian Didyk (2), Adam Konkel (8), Mateusz Kopyciński, Michał Sikorski, Adrian Chełmiński (2), Wojciech Golks, Jakub Zemełka, Jakub Kozłowski, Michał Klapka (8), Adrian Gruszczyński (5), Piotr Dzido (2), Marcin Malewski (2).

Autor: P.Świniarski
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w Piłka ręczna, szczypiorniak, video
Szczypiorniści Warmii grają najważniejszy mecz sezonu. Oglądaj transmisję

Przed piłkarzami ręcznymi Warmii Energa Olsztyn najważniejszy mecz sezonu. Już dziś w ostatniej ligowej kolejce, olsztynianie zagrają z wiceliderem tabeli MKS-em Grudziądz. Transmisja wideo na stronie internetowej...