JUTRO: 11 °C pogoda jutro

Szczypiorniści Mebli Wójcik powalczą w Żukowie o cenne punkty

Meble Wójcik Elbląg. Fot. Anna Dembińska

Szczypiornistom Mebli Wójcik Elbląg bardzo potrzebne są punkty, żeby ze spokojem myśleć o utrzymaniu się w I lidze.

Okazja by je zdobyć nadarzy się już w sobotę. Elblążanie jadą do Żukowa na mecz z tamtejszym SPR-em GKS-em. W pierwszej rundzie w Elblągu górą byli „meblarze” 28 do 27. Obecnie Żukowo ma 4 punkty przewagi nad Elblągiem i jeden mecz zaległy.

Żukowo to trudny przeciwnik – przyznaje trener Mebli Grzegorz Czapla.

00:00 / 00:00

Tym meczem Meble Wójcik zaczynają serię trzech kolejnych meczów wyjazdowych, a na własnym boisku zagrają w ostatni weekend kwietnia z Jurandem Ciechanów. Będzie to ostatni mecz tegorocznych rozgrywek.

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w Piłka ręczna
Nielba Wągowiec za silna dla Mebli Wójcik

W Elblągu szczypiorniści Mebli Wójcik przegrali z liderem rozgrywek Nielbą Wągrowiec. Do przerwy spotkanie przebiegało przy 1-2 bramkowej przewadze gości, którzy ostatecznie na przerwę schodzili prowadząc...