JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Nielba Wągowiec za silna dla Mebli Wójcik

Mecz Meble Wójcik Elbląg – Nielba Wągrowiec. Fot. Anna Dembińska

W Elblągu szczypiorniści Mebli Wójcik przegrali z liderem rozgrywek Nielbą Wągrowiec.

Do przerwy spotkanie przebiegało przy 1-2 bramkowej przewadze gości, którzy ostatecznie na przerwę schodzili prowadząc 17 do 15.

Druga połowa była zdecydowanie ciekawsza. Od pierwszego gwizdka Meble ruszyły do odrabiania strat i po 3 minutach wyszły na pierwsze w tym meczu prowadzenie. W 40 minucie było nawet 24 do 21 i nagle gra gospodarzy posypała się. Zaczęły się mnożyć błędy, a Nielba zaczęła odrabiać straty. W 50 minucie doszła do remisu po 25 i już do końca dominowała na boisku, by ostatecznie wygrać 36 do 29.

Skrzydłowy Mebli Adam Nowakowski, przyznał, że o wyniku zadecydowały błędy w końcówce meczu.

00:00 / 00:00

Teraz przed Meblami trzy mecze wyjazdowe z: SPR Żukowo, Stalą Gorzów oraz SMS Gdańsk, a w ostatniej kolejce ligowej 27 kwietnia zagrają u siebie z Jurandem Ciechanów.

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy