Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Student wypadł z okna akademika w Kortowie. Jego stan jest ciężki

Fot. Fotolia.com

23-letni student wypadł z okna akademika w olsztyńskim Kortowie. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Informacje w tej sprawie zbiera nasz reporter Marek Lewiński.

Policjanci informują, że poszkodowany to student medycyny, który nie uczy się w Kortowie, choć pochodzi z małej miejscowości w powiecie iławskim. 23-latek z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala po tym, jak wczoraj późnym popołudniem wypadł z okna na drugim piętrze w jednym z akademików w olsztyńskim Kortowie.

Przypomnijmy, że trwa tam Kortowiada, czyli Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Policjanci przesłuchali już świadków tego zdarzenia i zabezpieczyli nagrania monitoringu. Wstępnie wyklucza się udział tzw. osób trzecich. Studenci, którzy widzieli jak młody mężczyzna wypada z okna, bardzo szybko zawiadomili pogotowie i policję.

Do tej pory to najpoważniejsze zdarzenie, w którym policjanci uczestniczyli przy okazji Kortowiady. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że poszkodowany mężczyzna był mocno pijany.

Więcej informacji w serwisach Radia Olsztyn.

Autor: M. Lewiński
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szpital, student, Kortowiada, wypadł z okna
Studenci przejęli klucze do bram Olsztyna. Jubileuszowa Kortowiada oficjalnie rozpoczęta. Imprezy i koncerty potrwają do niedzieli

Koncerty, dobra zabawa i wspaniała atmosfera. W Olsztynie oficjalnie rozpoczęła się Kortowiada - największe święto studentów w Polsce. W tym roku okazja do świętowania jest wyjątkowa,...

Zamknij
RadioOlsztynTV