Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Straż graniczna rozpoczyna nabór. Na kandydatów czeka 65 etatów

Straż graniczna Fot. WMOSG

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej zaprasza chętnych do wstąpienia w szeregi tej formacji. Na kandydatów na funkcjonariuszy przygotowano 65 nowych etatów.

Straż graniczna rozpoczęła kolejny rok od przypomnienia, że od 1 stycznia 2022 roku obowiązują nowe zasady dotyczące ustalenia terminu złożenia dokumentów. – Między innymi zniesiony jest limit wiekowy kandydatów – podkreśla major SG Mirosława Aleksandrowicz.

00:00 / 00:00

Wszyscy zainteresowani służbą w formacji mogą zalogować się przez Internet do modułu „Nabór do służby w SG” znajdującego się na stronie https://strazgraniczna.pl/pra/aplikuj-do-sluzby-w-sg/3,Nabor-do-sluzby.html. Dzięki niej mogą ustalić termin złożenia dokumentów.

Fot. WMOSG

Nowością w rekrutacji do służby jest zniesienie limitu wiekowego, a Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej zaprasza do służby również kandydatów powyżej 35. roku życia. Procedura kwalifikacyjna jest dwuetapowa.

Szczegółowe informacje na temat zarobków, wsparcia finansowego czy rozwoju zawodowego znajdują się na stronie internetowej.

http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

Fot. WMOSG

Fot. WMOSG

Redakcja: M. Rutynowski/P. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w nabór, straż graniczna, video
Zatrzymali towary warte ponad 44 miliony złotych

W minionym roku funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili nielegalne towary o wartości ponad 44 milionów złotych. 70 osób usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanych grupach przestępczych....

Zamknij
RadioOlsztynTV