DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Stomilanki zainaugurowały rundę wiosenną zwycięstwem

Stomilanki Olsztyn. Fot. KKP Stomilanki Olsztyn

To była fantastyczna inauguracja rundy wiosennej pierwszej ligi w wykonaniu Stomilanek. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego wygrały w Iławie z zespołem ROW Rybnik 6:0.

– Wszystko potoczyło się po naszej myśli – przyznał trener Stomilanek Dariusz Maleszewski.

Plan był taki, żeby w pierwszej połowie dobrze zrealizować się w obronie, żeby można było przeciwnika skontrować. Starały się wyprowadzać piłkę krótko, przy pressingu już panikowały i pojawiały się u nich duże straty. W drugiej części mogliśmy wyjść wyżej i znajdować się w sytuacjach bramkowych. Można powiedzieć, że drugą połowę już zdominowaliśmy, odcinając przeciwnika na ich własnej połowie. (…)

00:00 / 00:00

Spotkanie następnej, 13. kolejki pierwszej ligi Stomilanki zagrają w Iławie z LKS-em Rolnik Biedrzychowice-Głogówek w niedzielę.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski