Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil Olsztyn zmierzy się z Odrą Opole. Do biało-niebieskich dołączył nowy zawodnik

Fot. Ł.Kozłowski

Jutro o 14.00 w Opolu Stomil Olsztyn powalczy o pierwsze w tym roku ligowe punkty. Po pechowej przegranej tydzień temu w stolicy Warmii i Mazur z GKS-em Tychy, tym razem biało-niebiescy zmierzą się z kolejnym wyżej notowanym rywalem – miejscową Odrą.

– Jedziemy tam po 3 punkty – mówi trener Stomilu – Adam Majewski.

Będzie to trudne spotkanie – nie ma co ukrywać. Myślę, że drużyna Odry ma bardzo stabilny i silny skład patrząc na zespoły pierwszoligowe. Jest podobnie skonstruowana do zespołu GKS Tychy.

00:00 / 00:00

Do Stomilu Olsztyn dołączył… nowy-stary zawodnik. To dobrze znany kibicom bramkarz – Michał Leszczyński. 27-latek wraca do Dumy Warmii po ośmiu miesiącach. Jesienią ubiegłego roku reprezentował barwy trzecioligowej Concordii Elbląg, gdzie rozegrał 10 spotkań.

Dlaczego klub zdecydował się na taki transfer w ostatniej chwili? Mówi prezes Stomilu Grzegorz Lech.

Jeden z naszych zawodników na pozycji bramkarza poprosił o transfer do innego klubu. Nie chcieliśmy go blokować, mając na uwadze to, że mamy w kadrze jeszcze 3 zawodników na tej pozycji. Wiedzieliśmy też, że Michał pozostaje bez klubu i ma biało-niebieskie serce.

00:00 / 00:00

Autor: P.Świniarski/K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Stomil Olsztyn
Czy będzie wielki powrót?

Michał Leszczyński od dziś (1 marca) trenuje ze Stomilem Olsztyn. Ostatnio 27-letni bramkarz występował w barwach trzecioligowej Concordii Elbląg. Michał po spędzonym czasie w Elblągu nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV