Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stomil i Olimpia walczą o pozostanie w II lidze. Relacje w Radiu Olsztyn

Fot. X/Stomil Olsztyn

Do końca sezonu 2. Ligi coraz bliżej. Przed piłkarzami Stomilu Olsztyn i Olimpii Elbląg ważne spotkania. Obie drużyny walczą wciąż o utrzymanie w II lidze.

Olsztynianie cały czas mają szansę na pozostanie w rozgrywkach. Na początek muszą wygrać u siebie z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie Olimpią Grudziądz. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 12 maja o godzinie 14.30.

Piłkarze Stomilu Olsztyn znaleźli się w strefie spadkowej po słabej rundzie wiosennej. Do rozegrania zostały jeszcze trzy spotkania i można zdobyć dziewięć punktów. To daje realne szanse na pozostanie w lidze. Jednak może to być trudne zadanie, skoro w dwunastu spotkaniach zdobył zaledwie 10 punktów.

Stomil musi też spoglądać na wyniki zespołów, które także walczą o pozostanie w lidze. Jednym z nich jest Olimpia Elbląg.

W sobotę, 11 maja Olimpia zagra z najsłabszą w tabeli Sandecją Nowy Sącz, która nie ma już szans na utrzymanie w lidze. W tym meczu klub z Elbląga może postawić “kropkę nad i” w kwestii pozostania w II lidze.

Po przegranym, domowym meczu z ŁKS-em II Łódź i zmianie trenera, Olimpia zaczęła punktować. W kolejnych czterech meczach nie przegrali, zdobyli łącznie 6 punktów. Tym samym sytuacja uległa poprawie. To spotkanie w sobotę o godzinie 17.

Relacja z meczu Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz na antenie Radia Olsztyn

Redakcja: M. Rutynowski za stomil.olsztyn.pl/Olimpia Elbląg

Więcej w piłka nożna, Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz, Olimpia Elbląg, Sandecja Nowy Sącz
To największy dziecięcy turniej w Europie. Trwa finał „Z Podwórka Na Stadion”

To największy w Europie i jeden z najbardziej prestiżowych turniejów piłkarskich dla dzieci. Trwa 24. edycja zawodów "Z Podwórka Na Stadion. O Puchar Tymbarku". W Iławie...

Zamknij
RadioOlsztynTV