Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Śledztwo w sprawie budowy zakładu przyrodoleczniczego. Jakie wątpliwości ma prokuratura?

Zakład przyrodoleczniczy Fot. www.goldap.info

Trwa śledztwo w sprawie budowy zakładu przyrodoleczniczego w Gołdapi. Sprawę od prokuratury oleckiej przejęła Prokuratura Okręgowa w Suwałkach.

Na początku tego roku jeden z miejskich radnych złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez władze Gołdapi podczas przetargu i budowy zakładu przyrodoleczniczego. Zdaniem radnego, przetarg odbył się z naruszeniem ustawy o zamówieniach publicznych, w trakcie budowy zmieniono projekt, a sama budowa była niezgodna z uzyskanym pozwoleniem. Sprawę prowadziła najpierw Prokuratura Rejonowa w Olecku, teraz przejęła ją Prokuratura Okręgowa w Suwałkach. Śledztwo jest prowadzone w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie.

Zakład Przyrodoleczniczy będzie częścią Promenady Zdrojowej w gołdapskim uzdrowisku. Powstaną tu m.in. gabinety masażu i baseny rehabilitacyjne.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura
Morderstwo w Suszu. Policja zatrzymała podejrzanych

Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali okoliczności śmierci mieszkańca Susza. W sobotę martwego mężczyznę znalazł w mieszkaniu brat. Ofiara miała rany głowy. Pierwsze ustalenia wskazują na...

Zamknij
RadioOlsztynTV