Elbląg, Aktualności, Aplikacja mobilna, Radio Elbląg, Regiony
Rozpowszechniał dziecięcą pornografię. Mężczyzna usłyszał wyrok
Dwa lata pozbawienia wolności oraz zakaz pracy z małoletnimi usłyszał Dariusz C. Taki wyrok wydał elbląski sąd okręgowy. Mężczyzna był oskarżony o posiadanie i rozpowszechnianie dziecięcej pornografii.
62-latek został zatrzymany w kwietniu. Usłyszał zarzut posiadania treści pornograficznych z udziałem nieletnich oraz rozpowszechniania ich przez internet. Z ustaleń śledczych wynika, że na dysku zewnętrznym oraz w telefonie przechowywał ponad 270 plików graficznych i filmowych o treściach pornograficznych z udziałem dzieci.
Mężczyzna był pracownikiem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Umowa została z nim rozwiązana, kiedy oskarżony przebywał w areszcie. Ze względu na charakter sprawy odbywała się ona za zamkniętymi drzwiami. Wyrok jest nieprawomocny.
Posłuchaj relacji Anety Pastuszki
Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Niebojewska
Były pracownik szpitala oskarżony o posiadanie dziecięcej pornografii
Pracownik szpitala z zarzutami posiadania pornografii dziecięcej


















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)









