Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Rodzinna gra miejska w plenerze. „Nie wszyscy podjęli wyzwanie śnieżnej aury”

Fot. K. Kantor

Całe rodziny uczestniczyły w mikołajkowej zabawie Frajdy Miejskie w miasteczku studenckim w olsztyńskim Kortowie. Impreza promuje zdrowy styl życia i wzmacnia relacje rodzinne.

Zawodnicy musieli się zmierzyć z zadaniami sprawnościowymi i logicznymi. To już kolejna edycja gry miejskiej, organizowanej przez Akademicki Klub Sportowy.

Nagła zmiana pogody na zimową nie przeszkodziła w rodzinnej zabawie – powiedział Marcin Zarębski z organizacji środowiskowej AZS Olsztyn.

Zgłosiło się ponad 20 drużyn, w sumie ponad sto osób. Zapisanych było dużo więcej, ale nie wszyscy podjęli wyzwanie śnieżnej aury. Najbardziej wytrwali dotarli do Kortowa. Chodziło o wyzwanie i wspólna zabawę.

00:00 / 00:00

Drużyny kończyły zmagania w znakomitych nastrojach.

Były konkurencje sportowe, ale trzeba też było wymyślić wierszyk-rymowankę. Konkurencje rozłożone były w różnych miejscach. Super zabawa (…) Braliśmy udział w poprzedniej edycji z okazji Dnia Taty i stwierdziliśmy, że całą rodziną będziemy się dobrze bawić tak jak poprzednio (…) Trzeba było ułożyć piękną wieżę i ułożyłyśmy (…) Każdy był dobry w czymś innym. Daliśmy radę na każdym polu (…) Wszystko mi się podoba, bo możemy razem spędzić super czas. Moją silną stroną było układanie wierszyka.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Kolejna edycja rodzinnej gry miejskiej planowana jest na wiosnę.

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Fot. K. Kantor

Autor: K. Kantor
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w gry, Olsztyn, zabawa, śnieg, Kortowo, rodzina, gra miejska, zagadki, Frajdy miejskie, frajda miejska
Lodowiska w Olsztynie uruchomione mimo obowiązku oszczędzania

Od 1 grudnia mieszkańcy Olsztyna mogą korzystać ze sztucznych lodowisk - i to pomimo obowiązku oszczędzania prądu. W tym sezonie  będzie zamknięte lodowisko przy Uranii –...

Zamknij
RadioOlsztynTV