Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Rewelacyjny występ AZS-u UWM Olsztyn. Młodzi Akademicy awansowali do finałów Mistrzostw Polski Juniorów

Fot. FB AZS UWM Olsztyn – drużyny młodzieżowe

Siatkarze AZS UWM Olsztyn sprawili miłą niespodziankę, awansując do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów w Radlinie.

Młodzi Akademicy spisali się rewelacyjnie. Już awans do półfinałów był miłą niespodzianką, ale finał do wynik kapitalny. Podopieczni Macieja Dobrowolskiego pokonali gospodarzy, Górnika Radlin 3:0, potem przegrali z AKS-em Rzeszów 1:3, a w decydującym meczu zwyciężyli Czarnych Radom 3:1. Cieszą też indywidualne nagrody, dla Dawida Sokołowskiego, który został najlepszym przyjmującym i Kacpra Dobrowolskiego, którego okrzyknięto najlepszym rozgrywającym.

Finały rozegrane zostaną w Dębicy od 10 do 14 kwietnia, gdzie wystąpi osiem najlepszych zespołów w kraju. Jak powiedział trener Maciej Dobrowolski, o kolejne sukcesy w młodszych kategoriach wiekowych powinniśmy być spokojni, a to za sprawą utworzonego ostatnio, siatkarskiego SMS-u.

Posłuchaj relacji Macieja Świniarskiego

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w AZS UWM Olsztyn
Konrad Bukowiecki o atakach w Christchurch: Panuje tutaj wielkie spustoszenie, strach i konsternacja

Według informacji nowozelandzkiej policji, w atakach terrorystycznych na dwa meczety w Christchurch na wschodzie kraju zginęło 49 osób, a 48 jest rannych. W tym samym mieście...

Zamknij
RadioOlsztynTV