Radosne zakończenie roku. Koszykarki KKS-u Olsztyn pokonały SMS PZKosz Łomianki

Koszykarki KKS-u. Fot. Ł. Węglewski

Bardzo udanie rok 2019 na parkietach 1. ligi zakończyły koszykarki KKS-u Olsztyn. Podopieczne Alicji i Tomasza Sztąberskich pokonały rezerwy SMS-u PZKosz Łomianki 94:61.

Kapitan olsztyńskiego zespołu – Joanna Markiewicz była zadowolona nie tylko z wyniku, ale również z… odpoczynku na ławce na rzecz młodszych koleżanek.

Nie dopuszczałyśmy innego scenariusza na ten mecz. Aczkolwiek jest niedosyt, bo nie padła setka. Pół żartem pół serio. Fajnie grałyśmy, zespołowo. Mogłyśmy się delektować grą. Cieszę się, że mógł zagrać cały zespół i że dziewczynki rezerwowe mogły nawet zdobyć punkty.

00:00 / 00:00

Szkoleniowiec rezerw SMS-u PZKosz – Rafał Czyszpak był rozczarowany postawą swoich podopiecznych.

Jako szkoła mistrzostwa sportowego zagraliśmy bardzo słaby mecz. Dużo gapiostwa w obronie sprawiło, że straciliśmy bardzo szybko łatwe punkty.

Trener KKS-u – Tomasz Sztąberski cieszył się z wysokiej skuteczności jego zespołu w akcjach ofensywnych.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w KKS Olsztyn
KKS chce przerwać serię porażek. Olsztynianki zmierzą się z rezerwami Politechniki Gdańskiej

Sześć porażek z rzędu i dość! Koszykarki KKS-u Olsztyn chcą przerwać fatalną passę w pierwszej lidze i powalczyć o pierwsze od prawie dwóch miesięcy zwycięstwo. W...