DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

KKS chce przerwać serię porażek. Olsztynianki zmierzą się z rezerwami Politechniki Gdańskiej

Sześć porażek z rzędu i dość! Koszykarki KKS-u Olsztyn chcą przerwać fatalną passę w pierwszej lidze i powalczyć o pierwsze od prawie dwóch miesięcy zwycięstwo.

W niedzielę o 13 w hali OSiR przy ulicy Głowackiego, podopieczne Alicji i Tomasza Sztąberskich podejmą rezerwy Politechniki Gdańskiej. W pierwszej rundzie olsztynianki przegrały 72:76 i bardzo chcą się zrewanżować – mówi czołowa zawodniczka KKS-u – Ksenia Woźniak.

00:00 / 00:00

Początek niedzielnego meczu 1. ligi koszykarek KKS Olsztyn – rezerwy Politechniki Gdańskiej o 13.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w KKS Olsztyn, Ksenia Woźniak
Fatalna passa koszykarek KKS-u Olsztyn w rozgrywkach pierwszej ligi

Podopieczne Alicji i Tomasza Sztąberskich przegrały szóste spotkanie z rzędu. Tym razem na wyjeździe uległy AZS-owi Uniwersytetu Warszawskiego. Początek spotkania był bardzo obiecujący dla KKS-u Olsztyn,...