Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Przed Sądem Okręgowym w Olsztynie stanął namiot. Kto będzie z niego korzystał?

Fot. olsztyn.so.gov.pl

Osoby czekające na załatwienie sprawy w Sądzie Okręgowym w Olsztynie nie muszą już stać przed drzwiami. Niedaleko wejścia do budynku strażacy postawili namiot udostępniony przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyn.

Do budynku Sądu Okręgowego w Olsztynie wpuszczane są osoby, które poddadzą się pomiarowi temperatury ciała oraz stawią się nie wcześniej niż na 15 minut przed wyznaczoną godziną wskazaną w zawiadomieniu lub na wezwaniu. Aby, w przypadku złej pogody, nie musiały czekać w chłodzie i deszczu, przed wejściem strażacy ustawili specjalny namiot. Są w nim krzesełka, dzięki czemu obsługa ma przebiegać sprawniej, a interesanci zyskają bardziej komfortowe warunki oczekiwania na załatwienie sprawy w Sądzie.

Jak poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie, z powodu wzrostu liczby zachorowań na COVID-19, do odwołania wstrzymana została osobista obsługa interesantów w Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym w Olsztynie. Zapytania o karalność można teraz składać do urny znajdującej się w przedsionku budynku Sądu Okręgowego w Olsztynie lub przesyłać drogą mailową na adres Sądu.

Fot. olsztyn.so.gov.pl

Fot. olsztyn.so.gov.pl

Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Sąd Okręgowy w Olsztynie
Urzędniczka z Olsztyna uniewinniona

Urzędniczka z Olsztyna, Iwona B. B. prawomocnie uniewinniona od zarzutów niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień jako prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie. Sąd Okręgowy w Olsztynie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV