Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prywatna Spółdzielnia Prezesa? Posłuchaj audycji Śliska sprawa

Kto kupił mieszkania i lokale usługowe w budynkach, które w ostatnich latach wybudowała Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierze w Olsztynie?

Na jakich zasadach wybierano potencjalnych właścicieli i jak będą wybierani nowi właściciele mieszkań i lokali w najnowszej inwestycji spółdzielni? Zawiadomienie o przygotowywaniu do popełnienia przestępstwa przez władze spółdzielni mieszkaniowej Pojezierze trafiło dziś do Prokuratury Rejonowej w Olsztynie. Pismo złożył pełnomocnik jednego z członków spółdzielni.

Sprawa dotyczy budowy nowej spółdzielczej inwestycji, bloku przy ulicy Żołnierskiej. Jak mówi radca prawny Maciej Janowski, sposób w jaki ogłoszono nabór chętnych na mieszkania i lokale w tym budynku budzi wiele kontrowersji i podejrzeń. Mecenas dodał, że spółdzielnia nie udziela informacji ile będą kosztowały mieszkania w nowym bloku.

To pokłosie wcześniejszych kontrowersyjnych inwestycji w Pojezierzu, którymi zajmowaliśmy się w audycji Śliska Sprawa.

Posłuchaj audycji Śliska Sprawa

Autor: L.Tekielski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Pojezierze, mieszkanie, audycja
Podkręć wnętrze – dwukolorowe dekoracje

Coraz częściej we wnętrzach można spotkać bardzo oryginalny dwukolorowy wystrój. Jest łatwy do wprowadzenia, sprawdzi się we wszystkich pokojach, przynosząc wesołość i oryginalność. Dwukolorowy wystrój możemy...

Zamknij
RadioOlsztynTV