Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policyjna obława w Biskupcu. 21-latek podejrzany o zabójstwo

Policjanci zatrzymali 21-latka z Biskupca podejrzanego o zabójstwo.W pościgu brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy w kilkunastu radiowozach.

Tuż po północy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań jest ciało 38-letniego mężczyzny. Jak informuje podkomisarz Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej w Olsztynie, ofiara miała na ciele liczne rany cięte.

Denat miał liczne rany cięte okolicach górnych partii ciała. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która potwierdziła zgon mężczyzny. W wyniku policyjnych działań po niespełna dwóch godzinach policjanci zatrzymali 21-latka podejrzewanego o spowodowanie śmierci 38-latka.

00:00 / 00:00

Po niespełna dwóch godzinach, policjanci zatrzymali 21-latka podejrzewanego o to zabójstwo. Młody mężczyzna, który uciekał samochodem, był ścigany przez kilkudziesięciu funkcjonariuszy w kilkunastu radiowozach.

Po zatrzymaniu został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie będzie przesłuchiwany. Za zabójstwo może mu grozić od 8 lat więzienia do nawet dożywocia.

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Biskupiec, policja, pościg, zabójstwo
10-letnia podróżniczka. Zabrała psa i w tajemnicy wyruszyła w Polskę

10-letnia dziewczynka z Warszawy sama podróżowała pociągiem. Policjantom powiedziała, że chciała pojechać do Tczewa. Dzieckiem, które samotnie jechało pociągiem w kierunku Gdyni zaopiekowali się policjanci z...

Zamknij
RadioOlsztynTV