Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -6 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Pokażemy swoje oblicze na boisku”. Siatkarze Indykpolu zmierzą się w Iławie z Aluronem

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn po dobrym meczu w Suwałkach i zwycięstwie ze Ślepskiem Malow 3:0, bardzo chcą dobrze wypaść przed własną publicznością.

Akademicy podejmą w niedzielę w Iławie Aluron CMC Zawiercie. Rywale mają w swoim składzie kilka światowych gwiazd, jak: Facundo Conte – brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokio, czy Urosz Kovacević – Serb był swojego czasu okrzyknięty najlepszym siatkarzem Europy. Są też starzy, dobrzy znajomi, jak Michał Żurek, czy Miłosz Zniszczoł, którzy kilka lat spędzili w Olsztynie.

Oto co przed tym pojedynkiem powiedział nasz środkowy Mateusz Poręba.

W kolejnych spotkaniach będzie nam się dużo lepiej grało. start będzie dużo lepszy. Tak jak w meczu z Bełchatowem potrzebowaliśmy dłuższej chwili, żeby zacząć grań na swoim poziomie. Cały czas idziemy do przodu i ta gra będzie coraz lepsza. Poprawialiśmy elementy, które nie wychodziły na meczach m.in. zagrywki i przyjęcia.  Im lepszy przeciwnik, tym lepiej pokażemy swoje oblicze na boisku.

00:00 / 00:00

Mecz Indykpol AZS – Aluron CMC w niedzielę w Iławie. Początek o 17.30. Relacje w Radiu Olsztyn.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, siatkówka, Iława, Indykpol AZS Olsztyn
Promowali aktywność fizyczną wśród dzieci. Organizatorzy i sportowcy odwiedzili Szczytno

Promocja aktywności ruchowej przy wykorzystaniu form lekkoatletycznych, poznanie najwybitniejszych postaci polskiej lekkiej atletyki oraz największych światowych imprez lekkoatletycznych. To cele ogólnopolskiej akcji "Hooop Spoort". Organizatorzy projektu...

Zamknij
RadioOlsztynTV