Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poczta Polska informuje: Rośnie zainteresowanie elektronicznym awizo

Fot. fotolia.pl

W ciągu sześciu miesięcy tego roku o ponad 10% wzrosła liczba osób korzystających z cyfrowego awizo w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku – poinformowała Poczta Polska.  Ta usługa to połączenie tradycyjnej korespondencji z e-mailami lub sms-ami.

Jak poinformowała Poczta Polska, bezpłatne, elektroniczne awizo jest wysyłane klientom w formie wiadomości sms albo e-mail.Poczta w ten sposób informuje o nadejściu przesyłki pocztowej, której nie można doręczyć adresatowi bezpośrednio. W powiadomieniu tym jest informacja o możliwości odbioru przesyłki we wskazanej placówce pocztowej, a także podany jest termin.

Poczta Polska odnotowuje rosnące zainteresowanie cyfrowym awizem. W ciągu sześciu miesięcy roku 2018 liczba osób korzystających z cyfrowego awizo wzrosła o ponad 10% w odniesieniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Poczta Polska podkreśla, że rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o klientach, którzy korzystają ze współczesnych rozwiązań technologicznych, oczekują łatwego dostępu do informacji.

 

Źródło: PAP
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Poczta Polska, SMS, awizo, e-mail
Poczta Polska w Olsztynie ma nową sortownię. Pozwoli to na szybszą i bezpieczniejszą obsługę przesyłek

Nowa hala sortowni, a w niej dwa razy więcej przesyłek niż dotychczas - z tego cieszą się pracownicy Poczty Polskiej w Olsztynie. Przy ulicy Przemysłowej powstał...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV