Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Pijana wszczęła awanturę i biegała z nożem. Policjanci zatrzymali 45-latkę, która znęcała się nad mężem i synami

Fot. Adobe Stock

Nawet na 5 lat może trafić za kratki sprawczyni przemocy domowej z gminy Kętrzyn. Policjanci interweniowali w mieszkaniu, w którym pijana kobieta wszczęła awanturę i biegała z nożem. Z informacji wynikało, że w mieszkaniu jest 11-letni chłopiec.

Jak powiedziała Radiu Olsztyn oficer prasowy kętrzyńskiej policji aspirant Ewelina Piaścik, interweniujący policjanci ustalili, że kobieta wyzywała domowników, poniżała ich i i groziła śmiercią mężowi i synom. Dodatkowo rzucała różnymi przedmiotami i niszczyła je.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, a mąż 45-latki przerwał milczenie i powiedział policjantom, że jego żona znęcała się fizycznie i psychicznie nad najbliższymi od lipca 2019 roku.

Prokurator zdecydował o dozorze policyjnym dla 45-latki oraz nakazał opuszczenie mieszkania zajmowanego wraz z pokrzywdzonymi i zakazał zbliżania się do nich. Kobieta ma zarzuty znęcania się nad mężem i dziećmi. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.
Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pijana, przemoc domowa
Łączone patrole policji i terytorialsów. Służby kontrolują osoby na kwarantannie

Żołnierze 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wrócili do udzielania wsparcia policji podczas kontroli osób przebywających na kwarantannie. Łączone patrole można spotkać m.in. na ulicach Braniewa, Elbląga...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV