Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Osiem wyjątkowych mieszkanek Warmii i Mazur. „Kobiety z Charakterem” nagrodzone


Osiem wyjątkowych mieszkanek regionu odebrało w Olsztynie statuetki „Kobieta z Charakterem” przyznawane przez Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet. Laureatki z powodzeniem łączą karierę zawodową z życiem rodzinnym.

Staramy się, aby Kapituła nagradzała kobiety może nie te, które są często w mediach, ale te, które znajdujemy w naszych małych Ojczyznach – w powiecie, gminie czy wsi – takie perełki, które dzięki postawie, mrówczej pracy zasługują na pokazanie i wyróżnienie

– mówiła prezes Forum Kobiet Irena Petryna.

00:00 / 00:00

Laureatkami 13. Gali zostały: Ewa Awramik, Katarzyna Dudek, Jolanta Kłoczewska, Irena Kozioł, Agnieszka Nagraba, Olga Sycz, Bożenna Ulewicz oraz Irena Petryna, dla której to wyróżnienie było niespodzianką.

Przez wszystkie edycje statuetki otrzymały 83 mieszkanki Warmii i Mazur.

Uroczysta gala odbyła się w Eranova w Olsztynie pod patronatem wojewody warmińsko-mazurskiego i marszałka województwa. Patronem medialnym było Radio Olsztyn.

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w gala
„Chcemy wyróżnić tych, którzy dbają o bezpieczeństwo”. Państwowa Inspekcja Pracy przyznała specjalne nagrody

Nie mają problemów z przestrzeganiem prawa pracy i wyróżniają się pod względem dbałości o bezpieczeństwo. W Olsztynie zakończyła się gala podsumowująca działalność prewencyjno-promocyjną Okręgowego Inspektoratu Pracy....

Zamknij
RadioOlsztynTV