Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -16 °C pogoda dziś
JUTRO: -11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn inwestuje w rekreację wodną

Nowy sprzęt wodny trafi do wypożyczalni, która do połowy czerwca powstanie w miejscu dawnej Słonecznej Polany. Fot. Ł. Węglewski

Centrum Rekreacyjno – Sportowe UKIEL w Olsztynie wzbogaci się o kolejny sprzęt.

Urząd Miasta jest w trakcie przetargów, dzięki którym kupione zostaną m.in. żaglówki, motorówka, ale nie tylko – mówi Tomasz Kalinowski, kierownik Centrum.

00:00 / 00:00

Większość sprzętu wodnego trafi do nowej wypożyczalni w Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego, które do połowy czerwca powstanie w miejscu dawnej Słonecznej Polany. Tam również zostanie dokupione wyposażenie niewielkiej siłowni.

00:00 / 00:00

Centrum Rekreacyjno – Sportowe UKIEL w Olsztynie już teraz dysponuje wypożyczalnią rowerów, łyżworolek oraz innego sprzętu sportowego. W tej chwili na terenie byłej plaży miejskiej trwają ostatnie prace wykończeniowe przed rozpoczęciem sezonu letniego.

 

(mswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Ukiel, Centrum Rekreacyjno - Sportowe
Centrum „Ukiel” – Top Inwestycją Komunalną 2014 roku

Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Ukiel” zostało laureatem prestiżowego konkursu "Top Inwestycje Komunalne 2014"! Statuetkę odebrał prezydent Olsztyna - Piotr Grzymowicz podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Organizatorzy, którzy...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV