Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn gospodarzem konferencji dermatologów i reumatologów z całego kraju

Dermatolodzy i reumatolodzy z całej Polski spotkali się w Olsztynie by rozmawiać o współpracy w leczeniu pacjentów.

Konferencja pt. „Skóra i kości” skupiła w Olsztynie dermatologów i reumatologów z całej Polski. Specjaliści rozmawiali o skutecznych formach terapii chorób, które wymagają ich współpracy. Podkreślali też, jak ważne we współczesnej medycynie jest holistyczne podejście do pacjenta.

Posłuchaj audycji Na Zdrowie. Gośćmi Agnieszki Lipczyńskiej byli: dr hab. prof UWM Agnieszka Owczarczyk-Saczonek – koordynator Kliniki Dermatologii Szpitala Miejskiego w Olsztynie, konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii, organizatorka konferencji, dr hab. Magdalena Krajewska-Włodarczyk – koordynator Kliniki Reumatologii Szpitala Miejskiego w Olsztynie, konsultant wojewódzki w dziedzinie reumatologii, organizatorka konferencji, Dagmara Samselska – prezes Fundacji Łuszczycy i ŁZS Amicus, prof. Jacek Szepietowski – kierownik Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Past Prezydent Europejskiego Towarzystwa Psychodermatologii.

Posłuchaj audycji Agnieszki Lipczyńskiej

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za A. Lipczyńska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zdrowie, lekarz, choroba, kości, skóra, dermatolog, specjaliści
Będą dodatkowe pieniądze dla szpitali. Jaka suma trafi do województwa warmińsko-mazurskiego?

Ministerstwo Zdrowia i NFZ liczą na to, że pójdą głównie na podwyżki dla personelu niemedycznego. W skali całego kraju w II półroczu do szpitali ma trafić...

Zamknij
RadioOlsztynTV