DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg bez punktów w meczu z Zagłębiem

Porażką zakończył się mecz Olimpii Elbląg z Zagłębiem Lubin II w piłkarskiej eWinner 2. Lidze. Elblążanie przegrali 1:2.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła zbytnio emocji przez niemal całe 45 minut. Właśnie w ostatniej minucie tej części meczu wynik otworzył Cyprian Popielec z Zagłębia precyzyjnym strzałem z 22 metrów. Wyrównał w 51. minucie Adam Żak z rzutu karnego.

Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Mateusz Kizyma… uderzeniem z dystansu (bramka padła w bardzo podobny sposób, jak ta pod koniec 1. połowy).

Szkoleniowiec Olimpii Przemysław Gomułka był rozczarowany niewykorzystanymi okazjami w tym meczu. I jeszcze trener rezerw Zagłębia – Paweł Sochacki.

Olimpia Elbląg zajmuje 12. miejsce w tabeli eWinner 2. Ligi z dorobkiem 30 punktów. Kolejne spotkanie rozegra 17 marca w Jastrzębiu, gdzie zmierzy się z GKS-em.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Redakcja: M. Rutynowski za P. Świniarski

Więcej w Olimpia Elbląg, eWinner 2. liga
Stomil przed szansą ucieczki ze strefy spadkowej

W najbliższą sobotę, 9 marca, piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają na własnym stadionie ze Stalą Stalowa Wola. Olsztyński zespół będzie walczył o pierwszą wygraną w tym roku...