Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Od wtorku sprzedaż biletów na mecz Polska – Chile na stadionie Legii

Sprzedaż biletów na przeniesiony z PGE Narodowego na stadion Legii Warszawa mecz towarzyski Polska – Chile rozpocznie się we wtorek w godzinach porannych – poinformował PZPN. Spotkanie odbędzie się w środę, a dzień później piłkarze udadzą się do Kataru na mistrzostwa świata.

Ostatni sprawdzian reprezentacji Czesława Michniewicza przed mistrzostwami świata miał się odbyć na PGE Narodowym, ale z powodu ujawnienia wady konstrukcji dachu obiekt został wyłączony z użytkowania. W tej sytuacji mecz został przeniesiony na znacznie mniejszy Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. Początek o godzinie 18.

Nowy proces sprzedaży biletów rozpocznie się w godzinach porannych 15 listopada 2022 roku przez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Termin startu powiązany jest z potrzebą przystosowania systemu sprzedaży do nowego obiektu, na którym zostanie rozegrane spotkanie. Ze względu na mniejszą pojemność trybun, liczba dostępnych w sprzedaży wejściówek będzie ograniczona

– napisano w komunikacie PZPN.

Poprzednio zakupione wejściówki tracą ważność. Jak poinformował PZPN, wszystkie osoby, które zakupiły bilety na mecz na PGE Narodowym najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot kosztów wraz z kosztem przesyłki kurierskiej.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za PAP

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, mundial, mecz, bilety, Mistrzostwa Świata, Katar, PGE Narodowy, Polska-Chile
Awaria konstrukcji na Stadionie Narodowym. Co z meczem Polska-Chile?

Stadion PGE Narodowy w Warszawie został zamknięty z powodu wykrycia wady konstrukcyjnej elementu dachu. Obiekt powstał przy okazji organizacji przez Polskę i Ukrainę piłkarskich mistrzostw Europy...

Zamknij
RadioOlsztynTV