Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Obowiązkowe mierzenie temperatury i zakaz odwiedzin. Szpital Wojewódzki w Elblągu wprowadza kolejne restrykcje

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu wprowadził kolejne procedury sanitarne, które mają zabezpieczać pacjentów i personel medyczny przed zakażeniem koronawirusem. Jedną z nich jest obowiązkowe mierzenie temperatury przed wejściem do szpitala.

Do szpitala przy ulicy Królewieckiej są teraz trzy czynne wejścia. Dwa w głównym gmachu, jedno od ul. Królewieckiej, drugie od strony Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Trzecie dotyczy wolnostojącego pawilonu szpitalnego, w którym mieści się Reumatologia, Dermatologia, Interna i Onkologia. Na wszystkich oddziałach szpitalnych obowiązuje kategoryczny zakaz odwiedzin. Osoby korzystające z poradni szpitalnych proszone są o ich ograniczenie, przychodzenie na czas i o ile to możliwe, bez osób towarzyszących.

Przypomnijmy, z usług Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu korzystają nie tylko mieszkańcy miasta i powiatu, ale także pacjenci z regionu i sąsiednich województw. Stąd apel dyrekcji placówki o to, by w razie wątpliwości dzwonić przed planowaną wizytą. Numery są również dostępne na stronie internetowej szpitala.

Posłuchaj relacji Miry Stankiewicz

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu, zakaz odwiedzin, koronawirus, pomiar temperatury
Jak walczyć z koronawirusem? Resort zdrowia podaje specyfikację produktów potrzebnych do zwalczania COVID-19

Na stronach Ministerstwa Zdrowia dostępna jest specyfikacja potrzebnych do zwalczania COVID-19 produktów m.in. gogli i fartuchów. Resort podał, że ma oferty od firm. Otrzymujemy wiele ofert...

Zamknij
RadioOlsztynTV