Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Nowy rozgrywający w Indykpolu AZS Olsztyn. To wychowanek klubu

Karol Jankiewicz Fot. indykpolazs.pl

Wychowanek olsztyńskiego AZS-u po 6 latach wraca do stolicy Warmii i Mazur i zadebiutuje w barwach plusligowego zespołu.

Nowym rozgrywającym Indykpolu AZS-u Olsztyn został Karol Jankiewicz, który o miejsce w składzie będzie rywalizował z Janem Firlejem. Jak przyznał nowy nabytek olsztyńskiego zespołu, gra w Pluslidze była jego marzeniem:

Jestem z Olsztyna, tu się wychowałem na siatkówce, a teraz mogę bronić barw Indykpolu AZS Olsztyn – to dla mnie duże przeżycie. Od dziecka chodziłem na mecze AZS-u i zawsze marzyłem, żeby zagrać w PlusLidze. Teraz jest mi to dane. Ten debiut w Olsztynie to wielka sprawa. Chciałbym pomóc drużynie, dać jak najwięcej dobrego. Mam nadzieję, że tak będzie i osiągniemy dobry wynik.

00:00 / 00:00

Kontrakt z Karolem Jankiewiczem, który do Indykpolu AZS-u Olsztyn trafił z BAS-u Białystok – spadkowicza z Tauron 1. Ligi, będzie obowiązywał przez rok.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka, transfer, Indykpol AZS Olsztyn, zawodnik, piłka siatkowa
Prezes AZS-u: to był ciężki okres transferowy, zostały nam do ogłoszenia 3 nazwiska

Był to bardzo ciężki okres transferowy - przyznał w rozmowie w Radiem Olsztyn prezes AZS-u Indykpolu Olsztyn Tomasz Jankowski. Przyjmujący: Irańczyk - Meisam Salehi i Amerykanin...

Zamknij
RadioOlsztynTV