Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Niespodzianka! Młodzi olsztynianie pokonali Legię Warszawa

Fot. Żuri Olsztyn

Olsztyńscy piłkarze ograli warszawską Legię! Wprawdzie był to pojedynek młodych adeptów futbolu, ale wynik jest na pewno miłą niespodzianką.

Klub Żuri Olsztyn pokonał Wojskowych 4:3, a grały drużyny złożone z 13- i 14-latków. „Legioniści mieli młodszy zespół, ale naszym chłopcom należą się duże brawa” – mówi trener Piotr Żurawel:

Graliśmy z rok młodszym rocznikiem. Mimo, że spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem, to trzeba oddać, że chłopcy z Warszawy grali bardzo dobrze i mieli nad nami przewagę. Nam udało się strzelić bramki i wynik cieszy, jednak z gry to Legia była lepsza. Cieszymy się ze współpracy z Legionistami, umowa którą podpisaliśmy, daje nam realne korzyści. Trenerzy wyjeżdżają na staże, mamy okazję, możemy rywalizować na profesjonalnym poziomie z zawodnikami Legii. Również zawodnicy podnoszą swoje umiejętności, wyjeżdżając na treningi i występując na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Nasz klub jest od tego, aby młodzi piłkarze wypływali na szerokie wody. Ilu z nich zagra w piłkę, życie pokaże.

00:00 / 00:00

A już 22 i 23 lutego w Olsztynie – duży turniej młodzieżowy, organizowany przez klub Żuri Olsztyn. Oprócz Legii przyjadą również drużyny z zagranicy. Więcej na ten temat w niedzielnym Magazynie Sportowym.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Legia Warszawa, żuri olsztyn
Bogusław Leśnodorski dla Radia Olsztyn: Trzymam kciuki za utrzymanie Stomilu

Na dzisiejszym meczu Stomilu Olsztyn z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza na trybunach zasiadł między innymi były prezes Legii Warszawa - Bogusław Leśnodorski. Dlaczego przyjechał do stolicy Warmii...

Zamknij
RadioOlsztynTV