Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nie żyje olsztyński biznesmen Tobiasz N. Jego ciało znaleziono na osiedlu Redykajny

Fot. Archiwum Radio Olsztyn

Co było powodem śmierci znanego olsztyńskiego przedsiębiorcy – to ustala prokuratura. Dziś po południu na osiedlu Redykajny znaleziono ciało Tobiasza N., przedsiębiorcy i prezesa olsztyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Bezpieczeństwa.

Dziś po godzinie 14.00 policjanci w lesie w okolicy Jeziora Żbik ujawnili ciało mężczyzny z raną głowy. Trwają jeszcze czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie potwierdzona jest już tożsamość. Natomiast nadal pracujemy nad ustaleniem dokładnych okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia

– powiedziała młodszy aspirant Izabela Kołpakowska z KMP w Olsztynie.

Jedna z lokalnych gazet opublikowała informację, jakoby przyczyną śmierci mógł być strach przed wyjściem z więzienia przestępcy skazanego za porwania dla okupu. Przeciwko jego zwolnieniu wielokrotnie protestował Tobiasz N.

Z kolei olsztyński oddział Telewizji Polskiej na swojej stronie internetowej sugeruje, że samobójstwo mogło być spowodowane aferą bitcoinową, w którą zamieszany był przedsiębiorca.

Autor: L. Tekielski
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w biznesmen, bitcoin
Klienci jednej z giełd kryptowalut stracili około 100 milionów złotych. Olsztyńska prokuratura wszczęła śledztwo

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie wszczęła śledztwo w sprawie doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem klientów giełdy bitcoinowej przez osoby zarządzające spółką Kvadratco Services Limited z siedzibą w...

Zamknij
RadioOlsztynTV