Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Mocni w Wierze: z nadzieją w przyszłość

fot. archiwum zespołu Mocni w Wierze

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka  od rocka po poezję śpiewaną. Emitowane są również koncerty zrealizowane w PRO Studio Radia Olsztyn.

Goście: Piotr Serbintowicz – dyrygent i Grzegorz Stankiewicz – członek zespołu Mocni w Wierze.  O koncercie „Z nadzieją w przyszłość”, który Mocni w Wierze zagrali w niedzielę – 15.10.2017r. – z okazji kolejnego Dnia Papieskiego.  A do tego o nowych piosenkach, muzyce, tworzeniu, Gietrzwałdzie i najnowszych planach zespołu.

Miasto rodzinne: Olsztyn. Informacje: „Mocni w wierze” to zespół kilkudziesięciu osób, muzyków, miłośników muzyki i Boga… Nagrody: Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy 2014 – Nagroda Jury oraz Nagroda Publiczności; Feniks 2015 – wyróżnienie w kategorii muzyka chrześcijańska; XXI Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie – II miejsce w kategorii chóry kameralne (styczeń 2015 r.); XII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek w Chełmnie – Złote Pasmo oraz Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego (styczeń 2017 r.).
Pragniemy pokazać ekspresję i dynamikę muzyki z chrześcijańskim przesłaniem w nowoczesnej i profesjonalnej oprawie. Chcemy dzielić się z innymi swoją pasją, radością i wiarą…
Posłuchaj audycji:
autor: G.Kasjaniuk

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Mocni w wierze, Grzegorz Stankiewicz
Młodość i Mocni w Wierze

SzakuneC – Muzyczna Scena Warmii i Mazur.  Grzegorz Kasjaniuk zaprasza do studia gości  – mieszkańców regionu, którzy opowiadają o swojej twórczości i życiu. Prezentowana jest muzyka ...

Zamknij