DZIŚ: 6 °C pogoda dziś

Mistrz Polski za mocny. Indykpol AZS bez punktów w meczu z Jastrzębskim Węglem

Niespodzianki nie było, przełamania fatalnej passy – też nie. Indykpol AZS Olsztyn przegrał na wyjeździe z mistrzem Polski Jastrzębskim Węglem 0:3.

Pierwszy set to walka punkt za punkt do stanu 13:13, a następnie pogoń olsztynian za rywalami, którzy odskoczyli na 2-3 punkty. Akademicy kilkukrotnie zniwelowali stratę do jednego „oczka”, ale nie udało im się doprowadzić choćby do remisu. Od stanu 22:21 punktowali tylko jastrzębianie i to oni wygrali pierwszą partię.

W drugim secie Jastrzębski Węgiel od początku przejął inicjatywę i sukcesywnie powiększał prowadzenie. Rozbił olsztyński zespół aż 25:15. Trzecia odsłona była podobna do pierwszej – najpierw wyrównana walka, następnie „odjazd” faworytów. Indykpol AZS uległ w niej 19:25, a w całym spotkaniu – 0:3.

Redakcja: K. Ośko

Przeczytaj poprzedni wpis:
Potężna zapaść pieczy zastępczej w Olsztynie. Tak źle nie było od dawna

Pomimo podejmowanych licznych działań, nie ma kandydatów do zaopiekowania się dziećmi odbieranymi z rodzinnych domów, brakuje miejsc do ich umieszczania, a te - zarówno rodzinne jak...