Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Michał Missan podpisał kontrakt z mieszkańcami Elbląga

Fot. T. Owczarek

Kandydujący z Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Elbląga Michał Missan podpisał kontrakt z mieszkańcami na najbliższych 5 lat.

Jak powiedział, są to postulaty wyborcze, które opracował wspólnie z kandydatami do rady miejskiej i zobowiązał się, że do ich zrealizowania.

To nasze propozycje dla mieszkańców Elbląga, które będą zrealizowane jeśli zostanę wybrany na prezydenta miasta i Koalicja Obywatelska będzie miała swoich radnych. Podpisem uwiarygadnia się swoje deklaracje, dlatego zawieramy kontrakt z mieszkańcami na realizację postulatów po wyborach

– wyjaśnił Michał Missan.

Oprócz Michała Missana z Koalicji Obywatelskiej o fotel prezydenta Elbląga ubiegają się: Stefan Rembelski z komitetu Mega Elbląg, Paweł Rodziewicz z komitetu Nowy Elbląg, Andrzej Śliwka z Prawa i Sprawiedliwości oraz Sławomir Malinowski z komitetu Razem dla Elbląga.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Fot. T. Owczarek

Fot. T. Owczarek

Fot. T. Owczarek

Fot. T. Owczarek

Autor: T. Owczarek
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

Więcej w Elbląg, Michał Missan, Koalicja Obywatelska
A. Śliwka: chcielibyśmy, aby Elbląg był gospodarczą stolicą regionu

Czy Elbląg może stać się gospodarczą stolicą regionu? Zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości tak się stanie, pod warunkiem, że mieszkańcy wybiorą kandydata tej partii na prezydenta...

Zamknij
RadioOlsztynTV