Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Maciej Bodasiński: Droga do Serca Jezusa i Maryi – 40 dni

mat. prasowe

W audycji Marana Tha gość – Maciej Bodasiński. Rozmawiamy min. o projekcie Ocalenie 2.0.

Weź udział w projekcie OCALENIE, ukryj siebie i swoją rodzinę pod płaszczem Maryi i w Sercu Jezusa. Przez głębokie nawrócenie, modlitwę i pokutę ratuj dusze

– zachęcają Maciej Bodasiński i Lech Dokowicz, organizatorzy ogólnopolskich wydarzeń modlitewnych: „Wielka Pokuta”, „Różaniec do Granic” i „Polska pod Krzyżem”.

Zapraszamy Was do wspólnej podróży do Serca Jezusa i Maryi. Droga to niełatwa, ale pewna. Oddani Jezusowi przez Maryję możemy być spokojni, że nie zginiemy. Nie lękajcie się, jam zwyciężył świat. Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. Mówi dzisiaj do nas Chrystus

– zachęcają inicjatorzy akcji.

Ten projekt jest zupełnie inny, niż dotychczas, organizowane wydarzenia: „Wielka Pokuta”, „Różaniec Do Granic”, czy „Polska pod Krzyżem”. Tym razem najważniejsze jest „moje sam na sam” z Panem Bogiem.

Maciej Bodasiński –  reżyser, scenarzysta i producent filmowy, dokumentalista, współorganizator ogólnopolskich wydarzeń modlitewnych, min. „Różaniec do Granic” i „Ocalenie”.

Posłuchaj audycji Marana Tha

 

Audycję Marana Tha – Przyjdź Panie Jezu! tworzą Grzegorz Kasjaniuk i Marek Lewiński. W audycji można usłyszeć duchownych i osoby świeckie. Główne tematy prezentowane w audycji to wydarzenia roku liturgicznego, pogłębianie wiary i udział świeckich w życiu Kościoła.

red: gk

ZOBACZ TAKŻE

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV