Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Które tematy interesowały Was najbardziej? Rok 2022 na stronie internetowej i Facebooku Radia Olsztyn

Które informacje ze strony internetowej Radia Olsztyn i z profilu na Facebooku najbardziej zainteresowały naszych odbiorców w zeszłym roku? Przedstawiamy podsumowanie. 

W czołówce najczęściej wybieranych przez Państwa tematów są: odszkodowanie dla byłego prezydenta Olsztyna, śmiertelny wypadek na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie i tragedia w Lidzbarku Warmińskim, gdzie dziecko postrzeliło się z broni ojca. Jest również film, który na naszej stronie bije rekordy popularności. Film o nowościach w Wilczym Szańcu oglądano na naszej stronie niemal 300 tysięcy razy.

– Zwykle można przewidzieć, jakie tematy okażą się najciekawsze i najczęściej klikane przez internautów – przyznał kierownik redakcji internetowej Radia Olsztyn Łukasz Sadlak.

Tych 8/10 to będą tematy kryminalne, wypadki, tragedie ludzkie. To będą te wszystkie tematy, za którymi kryją się ludzkie emocje – i to te emocje trudne do przeżywania.

00:00 / 00:00

Rekordowo popularne były także wpisy dotyczące głosowania na plac zabaw – zebrały w sumie pół miliona kliknięć. Ogromną popularnością cieszy się też LISTA PRZEBOJÓW RAGA-TOP – to ok. 40% wszystkich wejść na naszą stronę.

A kto nas odwiedza? Tu może być zaskoczenie, bo regionalne radio ma bardzo szeroki zasięg. Nie brakuje odbiorców z zagranicy – i to dalekiej. Prawie 15 % odwiedzających naszą stronę jest ze Stanów Zjednoczonych. Na kolejnych miejscach są Niemcy, Norwegia i Wielka Brytania.

W jaki sposób korzystają państwo z naszych mediów społecznościowych i strony internetowej? W 70 procentach są to wejścia poprzez smartfon, a w 30 procentach z komputera. Jeszcze niedawno sytuacja wyglądała dokładnie odwrotnie.

Autor: A. Skrago
Redakcja: K. Ośko

Ponad 2 miliony złotych zadośćuczynienia dla Czesława Małkowskiego

Biegły o tragicznym wypadku na Bałtyckiej: przy prawidłowej prędkości nie byłoby zderzenia

Tragedia w Lidzbarku Warmińskim. Dziecko postrzeliło się z broni ojca

Powstał nowy obiekt w Wilczym Szańcu. To nie jedyna nowość dla turystów

Dzień Dziecka: rozstrzygnęliśmy konkurs na wymarzony plac zabaw

Lista Przebojów Raga Top

Więcej w strona internetowa, informacje
Uchodźcy będą mogli mieć PESEL w Polsce. Informacje można pozyskać w urzędach gmin

Do gmin na Warmii i Mazurach trafiły już ulotki o e-usługach dla obywateli Ukrainy. Od środy (16 marca) rozpocznie się rejestracja uchodźców, którzy chcą pozostać w...

Zamknij
RadioOlsztynTV