Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kto będzie górą w „Derbach Północy”? W niedziele słuchaj relacji z meczu Indykpolu AZS-u Olsztyn z Treflem Gdańsk

Fot. indykpolazs.pl

W PlusLidze siatkarzy bardzo ciekawie zapowiadają się „Derby Północy”, czyli niedzielne starcie Trefla Gdańsk z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Obie drużyny prezentują wysoką dyspozycję. Przed wyjazdem do Trójmiasta olsztyński przyjmujący – Robbert Andringa – nie ukrywa, że jak dotąd jest naprawdę nieźle:

Moim zdaniem możemy być zadowoleni z wyników do tej pory. Przegraliśmy w Zawierciu, ale gra wyglądała przyzwoicie i niewiele zabrakło, a mielibyśmy tie-break. Szkoda, że nie udało się wygrać za trzy punkty z GKS-em Katowice. Cztery zwycięstwa w pięciu meczach to dobry wynik, ale nasza gra w przyszłości może wyglądać jeszcze lepiej. W wygranych meczach bardzo dobrze funkcjonowała nasza zagrywka oraz gra systemem blok-obrona. Z Zawierciem i Katowicami, nie serwowaliśmy zbyt dobrze, a blok nie funkcjonował tak, jak powinien. Z Katowicami doszła słabsza gra w obronie. Dlatego te elementy będą kluczem do zwycięstwa w niedzielę.

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio/BSC

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
Indyki drapieżniejsze od Jastrzębi. Olsztyńscy Akademicy rozbili na wyjeździe Jastrzębski Węgiel

Zapowiadało się ciekawe starcie w Jastrzębiu-Zdroju. Gospodarze chcieli się odbudować po porażce z Projektem Warszawa, jednak przegrali 0:3 z nieźle dysponowanym zespołem z Olsztyna. Indykpol AZS...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV