Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

KPR Jelenia Góra kolejnym przeciwnikiem Startu Elbląg. „Mamy z nimi rachunki do wyrównania”

Start Elbląg – Energa Koszalin. Fot. A. Dembińska

Nietypowo, bo już w piątek zagrają szczypiornistki elbląskiego Startu swój mecz PGNiG Superligi piłki ręcznej kobiet. Przeciwnikiem będzie tym razem zespół KPR Jelenia Góra.

W pierwszym spotkaniu tych zespołów Start męczył się niemiłosiernie i ostatecznie wygrał zaledwie 30:29. Ale ostatnie występy Startu napawają optymizmem. Mimo, że przegrane, ale dobre mecze w Lublinie i Lubinie, zwycięstwa z Piotrkovią i wyżej notowanymi Kobierzycami, awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. – Na jesieni grałyśmy bardzo nierówno, teraz odzyskujemy wiarę w swoje możliwości – twierdzi Joanna Gadzina.

W drugiej rundzie nasza gra wygląda prawie tak, jak tego oczekuje trener. Cieszymy się, że forma jest coraz wyższa i mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej. Chcemy wygrać z Jelenią Górą, i to najlepiej wysoko. W pierwszej rundzie się męczyłyśmy z nimi – mamy więc rachunki do wyrównania. Jest to drużyna nieobliczalna, waleczna, dlatego od początku musimy im postawić swoje warunki. Wtedy powinno być wszystko po naszej myśli.

00:00 / 00:00

Start wystąpi w tym meczu osłabiony brakiem kontuzjowanych Katarzyny Kozimur oraz Tatiany Trbović. Początek meczu rozgrywanego w Hali widowiskowej przy Alei Grunwaldzkiej o godzinie 18.00.

 

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Start Elbląg
Trzy szczypiornistki Startu Elbląg na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Piłkarki ręczne Startu Elbląg nie mają chwili wytchnienia. W niedzielę grały ważny mecz z Zagłębiem Lubin, a prosto z Dolnego Śląska trzy z nich pojechały do...

Zamknij
RadioOlsztynTV