Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Koronawirus w urzędzie starostwa powiatowego. Kontakt z mieszkańcami został ograniczony

Fot. fotolia

Obecnie w powiecie braniewskim zakażenie wirusem Sars-CoV-2 potwierdzono u 123 mieszkańców – tak wynika z danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Braniewie.

Jak powiedział w rozmowie z Radiem Olsztyn starosta braniewski Karol Motyka pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa ma część pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Braniewie oraz część personelu medycznego. Pandemia nie oszczędziła także samego urzędu starostwa powiatowego. Z powodu izolacji oraz kwarantanny pracowników wydziału architektoniczno-budowanego. Ta komórka starostwa powiatowego nie obsługuje mieszkańców przynajmniej do 15 listopada. Pozostałe wydziały urzędu pracują.

Jednak kontakt z mieszkańcami został ograniczony. Z pracownikami urzędu można kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Natomiast dokumentacje papierową należy zostawić w biurze podawczym, które znajduje się na parterze budynku. Korespondencja jest poddawana 36-godzinnej kwarantannie. Po tym czasie dokumenty trafią do urzędników z poszczególnych wydziałów.

Autor: A. Pastuszka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w powiat braniewski, koronawirus
Bliższe Spotkania – 10.11.2020

Koronawirus, praca zdalna oraz pomoc w czasie pandemii - to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Agnieszka Lipczyńska i Izabela Malewska. Każdy dzień pandemii...

Zamknij
RadioOlsztynTV