Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Koronawirus pokrzyżował plany siatkarzom. Mecz Indykpolu AZS-u Olsztyn przełożony

Fot. Facebook Indykpol AZS Olsztyn

Sobotni mecz Indykpolu AZS-u Olsztyn został przełożony. Przyczyną jest koronawirus u najbliższego rywala naszych siatkarzy.

Koronawirus coraz bardziej daje się we znaki w PlusLidze siatkarzy. Zaczęło się od gdańskiego Trefla, potem jeden przypadek w Zawierciu, następnie zespół z Suwałk, który grał w Olsztynie, ale na szczęście nikt z AZS-u nie zaraził się COVID-em. Następnie zakażenie stwierdzono w Vervie Warszawa, a dziś pojawiła się informacja o zakażonej osobie z MKS-u Będzin. Wiadomo, że ta osoba ma objawy, dlatego reszta drużyny została skierowana na badania i autokar z ostatnią drużyną Plus Ligi nie wyjechał do Olsztyna.

Mecz został zatem przełożony, a to oznacza, że kolejna walka o punkty czeka akademików dopiero 10 października, kiedy to zagrają w Kędzierzynie-Koźlu z tamtejszą ZAKSĄ. Przypomnijmy, że po czterech kolejkach, Indykpol AZS jest na 8. miejscu w Plus Lidze. Prowadzi – wspomniana ZAKSA.

Posłuchaj relacji Macieja Świniarskiego

00:00 / 00:00

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn, MKS Będzin, uwaga, pilne, koronawirus
Prezydent Olsztyna wyjaśnia, co zawiera aneks do umowy ws. dostarczenia tramwajów

Wypłatę 26 mln złotych zaliczki i wydłużenie terminu na dostarczenie do Olsztyna nowych tramwajów zakłada aneks do umowy z turecką firmą Durmazlar. Taki dokument podpisał prezydent...

Zamknij
RadioOlsztynTV