Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Konkursy, nagrody i wiele atrakcji w urodziny Radia Olsztyn

Już za chwilę, już za moment… nasze 69. urodziny! Będzie słodko i bardzo kulturalnie! Zapraszamy Was do wspólnego świętowania. Bo czym jest jubileusz bez gości…

Słodkie radio w Twoim mieście

Od poniedziałku 20 września do czwartku 23 września czekamy na życzenia od mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Im bardziej kreatywne, tym większa nasza radość i większa szansa na wygraną. Życzenia będzie można przesyłać na adres urodziny@radioolsztyn.pl, sms-em lub wypełniając formularz dostępny na stronie www.radioolsztyn.pl. Wszystkie przeczytamy, wysłuchamy i obejrzymy. W piątek 24 września najlepsze życzenia pojawią się na naszej antenie. My w zamian, w tygodniu od 27 września do 1 października odwiedzimy pięć miejscowości, z których napłynęły. Rozdamy pyszne ciastka z logo Radia Olsztyn oraz cukierki – krówki Radiówki. Poprowadzimy również program z udziałem osoby, której życzenia wygrały konkurs w danym mieście.

Tydzień z kulturą

Zaprosimy Was także na Tydzień z Kulturą – do kina Helios, Teatru Jaracza, Olsztyńskiego Teatru Lalek oraz do kina Światowid w Elblągu. Seanse odbędą się między 28 września a 1 października. Bilety rozdamy w konkursach na antenie oraz w Internecie od 13 do 24 września. Zobacz regulamin.

Muzyczna bombonierka

Tablet, hulajnoga elektryczna i skutek elektryczny – to prezenty od nas dla Was, które wręczymy zwycięzcom zabawy „Muzyczna bombonierka”. Zadaniem Słuchaczy będzie napisanie tytułu piosenki, która najlepiej pasowałaby do Radia Olsztyn. Zgłoszenia będziemy zbierać w poniedziałek i wtorek 27 i 28 września. Autorów najciekawszych tytułów zaprosimy do eliminacji. W następnych dniach odbędą się ćwierćfinały, półfinały oraz rozgrywka o 3. miejsce i 1. miejsce. Pojedynki muzyczne będą polegały na odgadywaniu artystów śpiewających w zaprezentowanych fragmentach.

Autor: K.Ośko
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, urodziny, nagrody
Mniej małżeństw i więcej rozwodów w regionie. Ubiegłoroczny rok był trudny pod wieloma względami

Rok 2020, pandemiczny, był dla nas trudny nie tylko w sferze zawodowej i zdrowotnej, był także sprawdzianem dla rodzin. Od lat w województwie warmińsko-mazurskim spada liczba...

Zamknij
RadioOlsztynTV