DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Komplety punktów II-ligowców. Wygrane Olimpii i Sokoła w ostatniej tegorocznej kolejce

Zawodnicy Olimpii Elbląg po wygranym meczu z Wigrami Suwałki. Fot. FB Olimpia Elbląg

To było dobre zakończenie roku w wykonaniu drugoligowców z regionu. Po trzy punkty zainkasowały zarówno Olimpia Elbląg, jak i Sokół Ostróda.

Olimpia Elbląg pokonała u siebie 4:1 Wigry Suwałki. Trzykrotnie – w 28, 42 i 64 minucie na listę strzelców wpisał się Jan Sienkiewicz, a wynik ustalił w doliczonym czasie gry Szymon Stanisławski.

Trener Olimpii – Tomasz Grzegorczyk – przyznał po meczu, że to nie było łatwe spotkanie.

00:00 / 00:00

Z kolei Sokół Ostróda odniósł trzecie zwycięstwo w tym roku, pokonując w Kaliszu KKS 2:1. Do siatki gospodarzy w 27 i 43 minucie trafiał Mateusz Bondarenko. Trójkolorowi z dorobkiem 12 punktów wciąż są jednak ostatnią drużyną w tabeli. Natomiast Olimpia z 32 punktami na koncie zajmuje piątą lokatę.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: Ł. Węglewski

Więcej w piłka nożna, Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda
Ostatnia kolejka piłkarskiej 3. ligi za nami. Śnieg pokrzyżował plany Zniczowi Biała Piska

Dziś mieli grać także piłkarze 3-ligowego Znicza Biała Piska. Nieudana dla nich jesień zakończyła się jednak szybciej, niż planowali, ponieważ dzisiejszy mecz z Pilicą Białobrzegi został...