Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ostatnia kolejka piłkarskiej 3. ligi za nami. Śnieg pokrzyżował plany Zniczowi Biała Piska

Fot. ZNICZ 1954 Biała Piska

Dziś mieli grać także piłkarze 3-ligowego Znicza Biała Piska. Nieudana dla nich jesień zakończyła się jednak szybciej, niż planowali, ponieważ dzisiejszy mecz z Pilicą Białobrzegi został przełożony.

Jak nam powiedział Łukasz Szymański z zarządu Znicza,taką decyzję podjęli sędziowie, po obfitych opadach śniegu.

Spotkanie trzeba było odwołać ze względu na grubą warstwę śniegu, która zebrała się na boisku. Padało prawie całą noc. Rano podjęliśmy próby przygotowania boiska. Udało się odśnieżyć linię boiska oraz obydwa pola karne, ale na płycie leżało jeszcze kilka centymetrów śniegu. Sędziowie, po konsultacjach z obiema drużynami i delegatem, na pół godziny przed spotkaniem uznali, że nie ma sensu ryzykować zdrowia piłkarzy i rozgrywać tego spotkania w nienormalnych warunkach.

00:00 / 00:00

Kolejne ligowe spotkanie odbędzie się wiosną.

Pozostałe rezultaty trzecioligowych drużyn: w piątek GKS Wikielec przegrał na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:3, dziś Mamry Giżycko zremisowały 0:0 w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy/M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, zima, śnieg, ślisko, mecz, boisko, Biała Piska
Pierwsze opady śniegu w regionie. Jak wygląda sytuacja na drogach?

Pierwsze w tym sezonie większe opady śniegu spowodowały, że pogorszyły się warunki jazdy w regionie. Najwięcej opadów było na pograniczu województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Miejscami leży...

Zamknij
RadioOlsztynTV